Drugie życie narzędzi!

O firmie Retool

Nasza firma powstała w 1991 roku. Od samego początku nasza działalność była związana z dostarczaniem narzędzi do przemysłu. Na przestrzeni lat zmieniła się nazwa naszej firmy oraz zawęził się obszar jej działalności. Dzisiaj RETOOL Sp. z o.o. to prężna firma specjalizująca się dostarczaniu szerokiego spectrum rozwiązań dla przemysłu obróbki metali.

W zakresie działalności produkcyjno-usługowej rozpoczynaliśmy od usług ostrzenia narzędzi. Dzisiaj ostrzymy i regenerujemy większość narzędzi spotykanych na rynku, jak i wykonujemy narzędzia specjalne, wg indywidualnych potrzeb klienta.

W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą gamę narzędzi skrawających jak i usługi regeneracji tych narzędzi. W przypadku, gdy nie jesteśmy w stanie znaleźć standardowego rozwiązania, wówczas wykonujemy narzędzie specjalne, zadaniowe, przeznaczone do konkretnego procesu obróbczego. Dodatkowo, naszym klientom dostarczamy doradztwo techniczne, a co za tym idzie optymalizację procesów produkcyjnych w zakresie doboru narzędzi skrawających. Klient otrzymuje od nas produkt kompleksowy, dostosowany do jego aktualnych potrzeb.

Niniejsza strona internetowa ma za zadanie przybliżyć Państwu naszą firmę i to czym się zajmujemy.

Zapraszamy do lektury !

Zarząd RETOOL Sp. z o.o.

© 2012 ReTool.PL
Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.